Saatmine:
Eesti
Tasuta kohaletoomine tellimustele üle 59 €3-4 tööpäevaLihtne tagastamine 30 päeva jooksul

Marimekko Home

615 toodet
Marimekko Home UNIKKO GLASS PLATE 13CM - Marimekko Home - PINK / pink/rose
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO GLASS PLATE 13CM - Dekoratiivsed vaagnad

Ø 13 CM
18.50 €
37 €
Marimekko Home UNIKKO HAND TOWEL 50X70CM - Marimekko Home - LT.BLUE, GREEN / blue
20% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO HAND TOWEL 50X70CM - Käterätik

50X70CM
20 €
25 €
Marimekko Home UNIKKO TEA LIGHT HOLDER 10X3CM - Marimekko Home - HARVEST GREEN / green
45% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO TEA LIGHT HOLDER 10X3CM - Teeküünlahoidjad

Ø 10 CM
18.15 €
33 €
Marimekko by Havi Marimekko napkin Mini Unikko - Marimekko Home - BLUE / blue
Marimekko by Havi

Marimekko napkin Mini Unikko - Pabersalvrätikud

24X24CM
3.70 €
Marimekko Home UNIKKO SHAPE SERVING ITEM 32CM - Marimekko Home - BURGUNDY / burgundy
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO SHAPE SERVING ITEM 32CM - Vaagnad ja roogade serveerimisalused

ONE SIZE
50 €
100 €
Marimekko Home UNIKKO MUG 4DL - Marimekko Home - WHITE, PINK, LT.YELLOW, GREEN / pink/rose
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO MUG 4DL - Kohvitassid

40 CL
16.80 €
28 €
Marimekko Home PIENI UNIKKO CUSH. COVER 50X50 - Marimekko Home - PINK, CHARCOAL, LT.BROWN / black
  • Padjakatted
35% Allahindlust
Marimekko Home

PIENI UNIKKO CUSH. COVER 50X50 - Padjakatted

50X50CM
26 €
40 €
Marimekko by Havi Marimekko napkin Mini Unikko - Marimekko Home - PINK / pink/rose
Marimekko by Havi

Marimekko napkin Mini Unikko - Pabersalvrätikud

24X24CM
3.70 €
Marimekko Home UNIKKO CONTAINER - Marimekko Home - STONEWARE / beige
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO CONTAINER - Hambaharjahoidjad

7.2X 7.2X 8.6CM
20 €
40 €
Marimekko Home PICCOLO TEXTILE STORAGE MID - Marimekko Home - BLACK, WHITE / black
30% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO TEXTILE STORAGE MID - Hoiukorvid

Ø32X37CM
87.50 €
125 €
Marimekko Home SIIRTOLAPUUTARHA MUG 2,5DL - Marimekko Home - WHITE, CHARCOAL, WHITE / white
25% Allahindlust
Marimekko Home

SIIRTOLAPUUTARHA MUG 2,5DL - Teetassid

25 CL
18 €
24 €
Marimekko Home RÄSYMATTO HAND TOWEL 50X70CM - Marimekko Home - OFF WHITE, DUSTY BLUE / blue
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO HAND TOWEL 50X70CM - Käterätik

50X70
18.75 €
25 €
Marimekko Home PUTELI VASE - Marimekko Home - GREEN UMBER / green
40% Allahindlust
Marimekko Home

PUTELI VASE - Silindervaas

ONE SIZE
47.40 €
79 €
Marimekko Home PICCOLO TEXTILE STORAGE MID - Marimekko Home - RED, WHITE / red
40% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO TEXTILE STORAGE MID - Hoiukorvid

Ø32X37CM
75 €
125 €
Marimekko Home UNIKKO SERVING ITEM 24CM - Marimekko Home - WHITE, LT.BLUE, ORANGE RED / blue
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO SERVING ITEM 24CM - Vaagnad ja roogade serveerimisalused

ONE SIZE
46 €
92 €
Marimekko Home ISO UNIKKO PLATE 20 CM - Marimekko Home - WHITE, STRAW / white
50% Allahindlust
Marimekko Home

ISO UNIKKO PLATE 20 CM - Praetaldrikud

Ø 20 CM
14 €
28 €
Marimekko Home RÄSYMATTO HAND TOWEL 50X70CM - Marimekko Home - OFF WHITE, CHARCOAL / black
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO HAND TOWEL 50X70CM - Käterätik

50X70
18.75 €
25 €
Marimekko Home ISO RÄSYMATTO SET150X210/50X60 - Marimekko Home - OFF WHITE, CHARCOAL / black
  • 2 tk pakis
25% Allahindlust
Marimekko Home

ISO RÄSYMATTO SET150X210/50X60 - Voodiriiete komplektid

150X210.50X60
89.25 €
119 €
Marimekko Home SIIRTOLAPUUTAR. SCENTED CANDLE - Marimekko Home - SLEEPING GARDEN / beige
50% Allahindlust
Marimekko Home

SIIRTOLAPUUTAR. SCENTED CANDLE - Lõhnaküünlad

ONE SIZE
24.50 €
49 €
Marimekko Home TRAY STAND - Marimekko Home - OAK / brown
30% Allahindlust
Marimekko Home

TRAY STAND - Lauad

ONE SIZE
143.50 €
205 €
Marimekko Home UNIKKO CORK PLACEMAT - Marimekko Home - CORK, PEAR / green
35% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO CORK PLACEMAT - Taldrikualused

35X40CM
23.73 €
36.50 €
Marimekko Home UNIKKO HAND TOWEL 50X70 CM - Marimekko Home - OFF WHITE, ORANGE RED / orange
35% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO HAND TOWEL 50X70 CM - Käterätik

50X70CM
16.25 €
25 €
Marimekko Home UNIKKO CONTAINER - Marimekko Home - BURGUNDY / red
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO CONTAINER - Hambaharjahoidjad

7.2X7.2X8.6
20 €
40 €
Marimekko Home SIIRTOL. SERVING DISH 18X25CM - Marimekko Home - WHITE, CLAY / white
45% Allahindlust
Marimekko Home

SIIRTOL. SERVING DISH 18X25CM - Vaagnad ja roogade serveerimisalused

ONE SIZE
37.95 €
69 €
Marimekko Home RÄSYMATTO BATH TOWEL 70X150CM - Marimekko Home - OFF WHITE, DUSTY BLUE / blue
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO BATH TOWEL 70X150CM - Saunalina

70X150
39 €
52 €
Marimekko Home JUHLA UNIKKO MUG 2,5 DL 2 PCS - Marimekko Home - WHITE, BURGUNDY, GOLD / burgundy
  • 2 tk pakis
50% Allahindlust
Marimekko Home

JUHLA UNIKKO MUG 2,5 DL 2 PCS - Kohvitassid

25 CL
30 €
60 €
Marimekko Home UNIKKO BATHROOM SET - Marimekko Home - PEAR / green
20% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO BATHROOM SET - Seebidosaatorid ja -alused

ONE SIZE
58.40 €
73 €
Marimekko Home UKONHATTU SERVING ITEM 23X32 - Marimekko Home - SALMON RED, TOMATO RED / pink/rose
45% Allahindlust
Marimekko Home

UKONHATTU SERVING ITEM 23X32 - Vaagnad ja roogade serveerimisalused

23X32CM
43.45 €
79 €
Marimekko Home RÄSYMATTO BATH TOWEL 70X150CM - Marimekko Home - OFF WHITE, CHARCOAL / black
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO BATH TOWEL 70X150CM - Saunalina

70X150
39 €
52 €
Marimekko Home PIKKU RÄSYMATTO TEA TOWEL 2PCS - Marimekko Home - DK.RED, MULTICOLOUR / red
  • 2 tk pakis
35% Allahindlust
Marimekko Home

PIKKU RÄSYMATTO TEA TOWEL 2PCS - Köögirätikud

43X 70CM
30.55 €
47 €
Marimekko Home ISO UNIKKO MUG 4 DL - Marimekko Home - WHITE, STRAW / white
40% Allahindlust
Marimekko Home

ISO UNIKKO MUG 4 DL - Kohvitassid

40 CL
16.80 €
28 €
Marimekko Home PUTELI - Marimekko Home - CLEAR / undefined
30% Allahindlust
Marimekko Home

PUTELI - Küünlajalad

H:9.5CM
49.70 €
71 €
Marimekko Home UNIKKO BATH MAT 73X74CM - Marimekko Home - GREEN, LT.BLUE / green
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO BATH MAT 73X74CM - Vannivaibad

73X74CM
49.20 €
82 €
Marimekko Home RÄSYMATTO HOODED BATH ROBE - Marimekko Home - BEIGE, WHITE / white
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO HOODED BATH ROBE - Hommikumantel

S/ML/XL
134.25 €
179 €
Marimekko Home SIIRTOLAPUUTARHA BOWL 2,5DL - Marimekko Home - WHITE, CHARCOAL, WHITE / white
25% Allahindlust
Marimekko Home

SIIRTOLAPUUTARHA BOWL 2,5DL - Puuviljakausid

9.5X6
16.50 €
22 €
Marimekko Home FYR CANDLE HOLDER - Marimekko Home - GREEN / green
45% Allahindlust
Marimekko Home

FYR CANDLE HOLDER - Vaasid

L:13CM
30.25 €
55 €
Marimekko Home UNIKKO CUSHION COVER 50X50CM - Marimekko Home - WHITE,LT.BLUE,ORANGE RED,MELON / white
  • Padjakatted
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO CUSHION COVER 50X50CM - Padjakatted

50X50CM
24 €
40 €
Marimekko Home VALSSI CUP W/O HANDLE 2DL 2KPL - Marimekko Home - WHITE, BLUE, ORANGE / blue
  • 2 tk pakis
40% Allahindlust
Marimekko Home

VALSSI CUP W/O HANDLE 2DL 2KPL - Kohvitassid

20 CL
25.80 €
43 €
Marimekko Home RÄSYMATTO DC+PC 150X210/50X60 - Marimekko Home - DUSTY BLUE, MULTICOLOUR / multi
  • 2 tk pakis
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO DC+PC 150X210/50X60 - Voodiriiete komplektid

150X210.50X60
89.25 €
119 €
Marimekko Home FLOWER VASE FILIGREE - Marimekko Home - CLEAR, WHITE / white
45% Allahindlust
Marimekko Home

FLOWER VASE FILIGREE - Vaasid

ONE SIZE
52.25 €
95 €
Marimekko Home PIENI UNIKKO POT HOLDER - Marimekko Home - OFF WHITE, PINK, PEAR, SAND / pink/rose
40% Allahindlust
Marimekko Home

PIENI UNIKKO POT HOLDER - Ahjukindad ja pajalapid

ONE SIZE
9.60 €
16 €
Marimekko Home UNIKKO MUG 2,5DL - Marimekko Home - OFF WHITE,PINK,SAND,CHARCOAL / cream
35% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO MUG 2,5DL - Kohvitassid

25 CL40 CL
15.60 €
alates 24 €
Marimekko Home RÄSYMATTO BATH MAT 50X80 - Marimekko Home - OFF WHITE, CHARCOAL / black
25% Allahindlust
Marimekko Home

RÄSYMATTO BATH MAT 50X80 - Vannivaibad

50X80
39 €
52 €
Marimekko Home UNIKKO GLASS VASE 18CM - Marimekko Home - OLIVE / green
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO GLASS VASE 18CM - Vaasid

ONE SIZE
95.40 €
159 €
Marimekko Home PICCOLO MUG 2,5 DL - Marimekko Home - PEAR, DARK GREEN / green
50% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO MUG 2,5 DL - Kohvitassid

25 CL40 CL
12 €
alates 24 €
Marimekko Home PIENI UNIKKO PLACEMAT 31X42CM - Marimekko Home - OFF WHITE,LT.BLUE,MELON,OR.RED / blue
40% Allahindlust
Marimekko Home

PIENI UNIKKO PLACEMAT 31X42CM - Taldrikualused

31X42CM
16.80 €
28 €
Marimekko Home TIARA APRON - Marimekko Home - SAND, WARM OR, GREEN / multi
50% Allahindlust
Marimekko Home

TIARA APRON - Põlled

85X85CM
27.50 €
55 €
Marimekko Home BUTTICULA - Marimekko Home - MOSS GREEN / clear
50% Allahindlust
Marimekko Home

BUTTICULA - Küünlajalad

14.5X 12.5CM
46.50 €
93 €
Marimekko Home PIIRTO UNIKKO HAND TOWEL50X100 - Marimekko Home - STRAW, OFF WHITE / beige
40% Allahindlust
Marimekko Home

PIIRTO UNIKKO HAND TOWEL50X100 - Käterätik

50X100CM
31.20 €
52 €
Marimekko Home PIIRTO UNIKKO BATH TOWEL - Marimekko Home - STRAW,OFF WHITE / beige
45% Allahindlust
Marimekko Home

PIIRTO UNIKKO BATH TOWEL - Saunalina

100X160CM
57.75 €
105 €
Marimekko Home PICCOLO LAUTANEN 12X15CM - Marimekko Home - WHITE, PINK, DK.GREEN / green
40% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO LAUTANEN 12X15CM - Väikesed taldrikud

15X12CM
14.40 €
24 €
Marimekko Home SÄKKI VASE 16,5 CM - Marimekko Home - OPAQUE WHITE ASPARGUS / cream
50% Allahindlust
Marimekko Home

SÄKKI VASE 16,5 CM - Suur vaas

H:16.5CM
64.50 €
129 €
Marimekko Home GALLERIA HAND TOWEL 50X100CM - Marimekko Home - LT.BLUE, MELON / blue
20% Allahindlust
Marimekko Home

GALLERIA HAND TOWEL 50X100CM - Käterätik

50X100CM
41.60 €
52 €
Marimekko Home PICCOLO LAUTANEN 12X15CM - Marimekko Home - WHITE, PINK, ORANGE / orange
40% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO LAUTANEN 12X15CM - Väikesed taldrikud

15X12CM
14.40 €
24 €
Marimekko Home UNIKKO GLASS PLATE 20CM - Marimekko Home - GREEN / green
50% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO GLASS PLATE 20CM - Väikesed taldrikud

Ø 20 CM
25 €
50 €
Marimekko Home KETUNMARJA DC+PC 150X210+50X60 - Marimekko Home - CREAM, CARAMEL, CHARCOAL / multi
50% Allahindlust
Marimekko Home

KETUNMARJA DC+PC 150X210+50X60 - Voodiriiete komplektid

50X 60CM150X 210CM
70.50 €
141 €
Marimekko Home UMPU VASE - Marimekko Home - CLEAR, GREEN / green
40% Allahindlust
Marimekko Home

UMPU VASE - Suur vaas

H:20CM
95.40 €
159 €
Marimekko Home GALLERIA GUEST TOWEL 30X50CM - Marimekko Home - LT.BLUE, MELON / blue
20% Allahindlust
Marimekko Home

GALLERIA GUEST TOWEL 30X50CM - Külaliste rätik

30X50CM
24 €
30 €
Marimekko Home UNIKKO GLASS PLATE 20CM - Marimekko Home - LAVENDER / purple
45% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO GLASS PLATE 20CM - Väikesed taldrikud

Ø 20 CM
27.50 €
50 €
Marimekko Home UNIKKO PLATE 20CM - Marimekko Home - OFF WHITE,CHARCOAL,SAND,PINK / grey
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO PLATE 20CM - Väikesed taldrikud

Ø 20 CM
16.80 €
28 €
Marimekko Home PIIRTO UNIKKO GUEST TOWEL30X50 - Marimekko Home - STRAW, OFF WHITE / beige
25% Allahindlust
Marimekko Home

PIIRTO UNIKKO GUEST TOWEL30X50 - Näorätik

30X50CM
22.50 €
30 €
Marimekko Home BUTTICULA VASE - Marimekko Home - HONEY / yellow
50% Allahindlust
Marimekko Home

BUTTICULA VASE - Silindervaas

ONE SIZE
62.50 €
125 €
Marimekko Home UNIKKO SHAPE PLATE 20CM - Marimekko Home - HAY / cream
45% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO SHAPE PLATE 20CM - Väikesed taldrikud

Ø 20 CM
22 €
40 €
Marimekko Home VALSSI TRAY 46CM - Marimekko Home - WHITE, BLUE, ORANGE / blue
20% Allahindlust
Marimekko Home

VALSSI TRAY 46CM - Kandikud

Ø 46 CM
63.20 €
79 €
Marimekko Home PIENI GREEN GREEN APRON - Marimekko Home - WHITE, GREEN, PINK, ORANGE / green
35% Allahindlust
Marimekko Home

PIENI GREEN GREEN APRON - Põlled

84X85CM
29.25 €
45 €
Marimekko Home UNIKKO ORNAMENT 2 PCS - Marimekko Home - WHITE, RED, BEIGE / burgundy
  • 2 tk pakis
45% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO ORNAMENT 2 PCS - Jõuluehted

ONE SIZE
34.10 €
62 €
Marimekko Home GALLERIA BATH TOWEL 100X160CM - Marimekko Home - LT.BLUE, MELON / blue
20% Allahindlust
Marimekko Home

GALLERIA BATH TOWEL 100X160CM - Saunalina

100X160CM
84 €
105 €
Marimekko Home UNIKKO&KIVET SHAPE PLATE 4PCS - Marimekko Home - PINK, PEAR, OR.RED, DK.GREEN / multi
  • 4 tk pakis
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO&KIVET SHAPE PLATE 4PCS - Väikesed taldrikud

ONE SIZE
41.40 €
69 €
Marimekko Home UNIKKO TEA TOWEL 43X70CM - Marimekko Home - OFF WHITE, PINK, PEAR, SAND / pink/rose
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO TEA TOWEL 43X70CM - Köögirätikud

43X70CM
13.20 €
22 €
Marimekko Home VIHKIRUUSU ORNAMENT 7X7CM - Marimekko Home - PINK, DK.GREEN / pink/rose
35% Allahindlust
Marimekko Home

VIHKIRUUSU ORNAMENT 7X7CM - Jõuluehted

ONE SIZE
19.50 €
30 €
Marimekko Home KORSI CUSHION COVER 50X50CM - Marimekko Home - GREEN,WHITE / green
  • Padjakatted
50% Allahindlust
Marimekko Home

KORSI CUSHION COVER 50X50CM - Padjakatted

50X 50CM
18.50 €
37 €
Marimekko Home SIIRTOLA. CUP 2DL W/OUT H 2PCS - Marimekko Home - TERRA, BLACK / brown
  • 2 tk pakis
50% Allahindlust
Marimekko Home

SIIRTOLA. CUP 2DL W/OUT H 2PCS - Kohvitassid

20 CL
19.50 €
39 €
Marimekko Home PICCOLO ROUND SEAT PAD - Marimekko Home - BLUE, WHITE / blue
50% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO ROUND SEAT PAD - Tooli padi

ONE SIZE
46.50 €
93 €
Marimekko Home FLOWER VASE FILIGREE - Marimekko Home - LT.BLUE, GREEN / green
45% Allahindlust
Marimekko Home

FLOWER VASE FILIGREE - Vaasid

ONE SIZE
48.95 €
89 €
Marimekko Home KUKAT PUHKEAVAT PLATE 20 CM - Marimekko Home - WHITE, FOREST GREEN, BLACK / white
35% Allahindlust
Marimekko Home

KUKAT PUHKEAVAT PLATE 20 CM - Väikesed taldrikud

Ø 20 CM
18.20 €
28 €
Marimekko Home UNIKKO BREAKFAST SET 4 PCS - Marimekko Home - CARAMEL, CREAM, WARM ORANGE / multi
  • 4 tk pakis
40% Allahindlust
Marimekko Home

UNIKKO BREAKFAST SET 4 PCS - Väikesed taldrikud

ONE SIZE
60 €
100 €
Marimekko Home PICCOLO ROUND SEAT PAD - Marimekko Home - RED, WHITE / red
50% Allahindlust
Marimekko Home

PICCOLO ROUND SEAT PAD - Tooli padi

ONE SIZE
46.50 €
93 €
Marimekko Home GALLERIA BATH ROBE - Marimekko Home - LT.BLUE, MELON / blue
50% Allahindlust
Marimekko Home

GALLERIA BATH ROBE - Hommikumantel

ML
119.50 €
239 €
Marimekko Home MINI VASE SET 2PCS - Marimekko Home - LT.BLUE, DK.GREEN, RED, WHITE / multi
  • 2 tk pakis
50% Allahindlust
Marimekko Home

MINI VASE SET 2PCS - Vaasid

ONE SIZE
52.50 €
105 €
Marimekko Home TIILISKIVI THROW 130X175CM - Marimekko Home - CAVIAR, GOLD / gold
50% Allahindlust
Marimekko Home

TIILISKIVI THROW 130X175CM - Pleedid

140X 180CM
89.50 €
179 €
Eelmine
Järgmine