Skickas till:
Sverige

Filtar & Plädar

222 produkter
compliments Duo Throw - Filtar & Plädar - TAUPE / beige
20% Deal
compliments
Duo Throw - Filtar
140X200CM
1120 kr
1400 kr
house doctor Bed throw, HDMori, Off-white, Khaki - Filtar & Plädar - OFF-WHITE, KHAKI / green
25% Deal
house doctor
Bed throw, HDMori, Off-white, Khaki - Filtar
220X 140CM
825 kr
1100 kr
Quilts of Denmark Quilts of Denmark SAMSØ-täcke - Filtar & Plädar - WHITE / grey
40% Deal
Quilts of Denmark
Quilts of Denmark SAMSØ-täcke - Kuddar & Täcken
200X220CM240X220CM
7107 kr
från 11845 kr
House Nordic Vena - Filtar & Plädar - TAUPE / brown
  • Outdoor
25% Deal
House Nordic
Vena - Filtar
156X130CM
615 kr
821 kr
Marimekko Home KUKASTA KUKKAAN THROW 130X180 - Filtar & Plädar - OCHRE, VANILLA / yellow
40% Deal
Marimekko Home
KUKASTA KUKKAAN THROW 130X180 - Filtar
130X 180CM
1104 kr
1840 kr
Silkeborg Uldspinderi The Sweater 130x190 cm - Filtar & Plädar - BLACK / multi
25% Deal
Silkeborg Uldspinderi
The Sweater 130x190 cm - Filtar
130X190CM
2062 kr
2750 kr
Hübsch Sen Bedspread Dark blue - Filtar & Plädar - DARK BLUE / navy
25% Deal
Hübsch
Sen Bedspread Dark blue - Filtar
260X260CM
2511 kr
3349 kr
Studio About THROW, DARK BLUE/LIGHT BLUE - Filtar & Plädar - DARK BLUE/LIGHT BLUE / blue
25% Deal
Studio About
THROW, DARK BLUE/LIGHT BLUE - Filtar
165
546 kr
729 kr
Missoni Home PERSEO THROW 130X190, 150 - Filtar & Plädar - BLUE MULTICOLOR / multi
  • Kashmir
Missoni Home
PERSEO THROW 130X190, 150 - Filtar
130X190
6490 kr
Maison Deux Candy Wrap Blanket - Filtar & Plädar - NAVY/ICE BLUE / blue
Maison Deux
Candy Wrap Blanket - Filtar
130X 200CM
1899 kr
Au Maison Throw - Filtar & Plädar - NATURAL/BLACK / beige
25% Deal
Au Maison
Throw - Filtar
130X180CM
194 kr
259 kr
Høie of Scandinavia  Teide pledd dempet grønn - Filtar & Plädar - GREEN / green
Høie of Scandinavia
Teide pledd dempet grønn - Filtar
120X180CM
899 kr
MAGNIBERG Bold Blanket - Filtar & Plädar - MOSSGREEN / green
25% Deal
MAGNIBERG
Bold Blanket - Filtar
150X250
4061 kr
5415 kr
Missoni Home CIRO_NEW THROW - Filtar & Plädar - 150 BLUE MULTICOLOR / multi
Missoni Home
CIRO_NEW THROW - Filtar
130X190CM
4590 kr
Maison Deux Tiles Blanket  - Filtar & Plädar - PAPAYA LILAC / multi
Ny
Maison Deux
Tiles Blanket- Filtar
140X 180CM
1079 kr
Studio About THROW, RED/LIGHT BLUE - Filtar & Plädar - RED/LIGHT BLUE / pink/rose
25% Deal
Studio About
THROW, RED/LIGHT BLUE - Filtar
100
546 kr
729 kr
Silkeborg Uldspinderi Drejø 140x240 cm - Filtar & Plädar - GREY MIX / grey
25% Deal
Silkeborg Uldspinderi
Drejø 140x240 cm - Filtar
140X240CM
1687 kr
2250 kr
Hübsch Flok Plaid Dark blue - Filtar & Plädar - DARK BLUE,LIGHT BLUE / navy
25% Deal
Hübsch
Flok Plaid Dark blue - Filtar
140X200CM
524 kr
699 kr
house doctor Bed throw, HDNula, Off-white, Dark - Filtar & Plädar - OFF-WHITE, DARK RED / red
20% Deal
house doctor
Bed throw, HDNula, Off-white, Dark - Filtar
250X 250CM
1600 kr
2000 kr
compliments Svale Throw - Filtar & Plädar - SAND / beige
25% Deal
compliments
Svale Throw - Filtar
145X210CM
712 kr
950 kr
Høie of Scandinavia  Falketind ullpläd - Filtar & Plädar - CHARCOAL GRAY / grey
60% Deal
Høie of Scandinavia
Falketind ullpläd - Filtar
120X180CM
359 kr
899 kr
Studio About THROW, YELLOW/DARK BLUE - Filtar & Plädar - YELLOW/DARK BLUE / blue
25% Deal
Studio About
THROW, YELLOW/DARK BLUE - Filtar
1400
546 kr
729 kr
Silkeborg Uldspinderi Mandø 140x240 cm - Filtar & Plädar - 0155 NORDIC GREY / grey
25% Deal
Silkeborg Uldspinderi
Mandø 140x240 cm - Filtar
140X240CM
1687 kr
2250 kr
Missoni Home FOREST THROW 130X195, 150 - Filtar & Plädar - BLUE MULTICOLOR / multi
Missoni Home
FOREST THROW 130X195, 150 - Filtar
130X195
4590 kr
House Nordic Jorun - Plaid, wool mix, black/brown, 130x170 cm - Filtar & Plädar - MULTI COLORED / multi
30% Deal
House Nordic
Jorun - Plaid, wool mix, black/brown, 130x170 cm - Filtar
170X130CM
459 kr
656 kr
Missoni Home HUMBERT THROW 130X190, 148 - Filtar & Plädar - BEIGE MULTICOLOR / multi
Missoni Home
HUMBERT THROW 130X190, 148 - Filtar
130X190
4590 kr
Silkeborg Uldspinderi Lima 130x200 cm - Filtar & Plädar - 5500 OCHRE YELLOW / yellow
25% Deal
Silkeborg Uldspinderi
Lima 130x200 cm - Filtar
130X200CM
2625 kr
3500 kr
Maison Deux Cubics Blanket - Filtar & Plädar - LILAC SUN / multi
Maison Deux
Cubics Blanket - Filtar
130X 200CM
1899 kr
Hübsch Ito Plaid Yellow - Filtar & Plädar - YELLOW / yellow
25% Deal
Hübsch
Ito Plaid Yellow - Filtar
140X200CM
524 kr
699 kr
Missoni Home WATAMU THROW - Filtar & Plädar - 100 MULTICOLOR / multi
Missoni Home
WATAMU THROW - Filtar
130X190CM
3790 kr
Maison Deux Swirl Blanket - Filtar & Plädar - LILAC/SCARLET / purple
Maison Deux
Swirl Blanket - Filtar
130X 200CM
1899 kr
MAGNIBERG Queen Blanket - Filtar & Plädar - CAMEL TARTAN / brown
25% Deal
MAGNIBERG
Queen Blanket - Filtar
150X250
3669 kr
4892 kr
Bloomingville Ara Throw, Brown, Acrylic - Filtar & Plädar - BROWN / brown
25% Deal
Bloomingville
Ara Throw, Brown, Acrylic - Filtar
150X130CM
524 kr
699 kr
Specktrum Alma plaid - Filtar & Plädar - SAND. / beige
25% Deal
Specktrum
Alma plaid - Filtar
180X130CM
989 kr
1319 kr
Hübsch Tap Plaid Green - Filtar & Plädar - GREEN / green
25% Deal
Hübsch
Tap Plaid Green - Filtar
140X200CM
501 kr
669 kr
Blomus Throw - 200 x 130 cm - FINHO - Indian Tan - Filtar & Plädar - INDIAN TAN / beige
25% Deal
Blomus
Throw - 200 x 130 cm - FINHO - Indian Tan - Filtar
200X 130CM
1349 kr
1799 kr
MAGNIBERG Princess Blanket - Filtar & Plädar - REEDBEIGE / beige
25% Deal
MAGNIBERG
Princess Blanket - Filtar
150X250
4240 kr
5653 kr
Maison Deux Rough Stripe Blanket - Filtar & Plädar - AGAVE / green
Ny
Maison Deux
Rough Stripe Blanket - Filtar
130X 200CM
1899 kr
MAGNIBERG Bold Blanket - Filtar & Plädar - DARK CHOCOLATE / brown
25% Deal
MAGNIBERG
Bold Blanket - Filtar
150X250
4061 kr
5415 kr
Missoni Home ANTWAN THROW 145X190, 100 - Filtar & Plädar - MULTICOLOR / multi
Missoni Home
ANTWAN THROW 145X190, 100 - Filtar
145X190
5590 kr
Blomus Throw - 200 x 130 cm - FINHO - Dark Olive - Filtar & Plädar - DARK OLIVE / khaki/green
25% Deal
Blomus
Throw - 200 x 130 cm - FINHO - Dark Olive - Filtar
200X 130CM
1349 kr
1799 kr
Maison Deux Check Bold Blanket - Filtar & Plädar - PINK SUN / pink/rose
Ny
Maison Deux
Check Bold Blanket - Filtar
140X 180CM
1079 kr
MAGNIBERG Princess blanket - Filtar & Plädar - SAFFRONBROWN / brown
25% Deal
MAGNIBERG
Princess blanket - Filtar
150X250
4240 kr
5653 kr
MAGNIBERG Princess blanket - Filtar & Plädar - POPPYSEEDBLUE / blue
25% Deal
MAGNIBERG
Princess blanket - Filtar
150X250
4240 kr
5653 kr
MAGNIBERG Princess blanket - Filtar & Plädar - SAGEBEIGE / beige
25% Deal
MAGNIBERG
Princess blanket - Filtar
150X253
4240 kr
5653 kr
Noble House PLÄD LUKAS M.BEIGE 125X150 - Filtar & Plädar - COBBLESTONE / beige
  • Outdoor
30% Deal
Noble House
PLÄD LUKAS M.BEIGE 125X150 - Filtar
125X150CM
125 kr
179 kr
Sekan Studio Plaid 140x200, Grey - Filtar & Plädar - GREY / grey
70% Deal
Sekan Studio
Plaid 140x200, Grey - Filtar
140X200
553 kr
1845 kr
Bloomingville Vivielle Throw - Filtar & Plädar - BEIGE / beige
20% Deal
Bloomingville
Vivielle Throw - Filtar
160X130CM
199 kr
249 kr
Au Maison Rutig - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / multi
25% Deal
Au Maison
Rutig - Filtar
130X170CM
179 kr
239 kr
Noble House PLÄD MIMMI SÄSONG VIT 130x170 - Filtar & Plädar - OFFWHITE / white
50% Deal
Noble House
PLÄD MIMMI SÄSONG VIT 130x170 - Filtar
130X170CM
64 kr
129 kr
Bloomingville Anniversary Throw - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / beige
25% Deal
Bloomingville
Anniversary Throw - Filtar
160X130CM
186 kr
249 kr
Au Maison Täcke – Rakt - Filtar & Plädar - NAVY / blue
25% Deal
Au Maison
Täcke – Rakt - Filtar
130X180CM
179 kr
239 kr
Marimekko Home TIILISKIVI THROW 130X175CM - Filtar & Plädar - CAVIAR, GOLD / gold
50% Deal
Marimekko Home
TIILISKIVI THROW 130X175CM - Filtar
140X 180CM
925 kr
1850 kr
Bloomingville Atle Throw - Filtar & Plädar - BROWN / brown
20% Deal
Bloomingville
Atle Throw - Filtar
ONE SIZE
199 kr
249 kr
Noble House FLEECEPLÄD ISAK - Filtar & Plädar - ANTHRACITE / grey
  • Outdoor
30% Deal
Noble House
FLEECEPLÄD ISAK - Filtar
130X170CM
69 kr
99 kr
Au Maison Rutig - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / multi
25% Deal
Au Maison
Rutig - Filtar
130X170CM
179 kr
239 kr
Sekan Studio Plaid 140x200, Khaki Green - Filtar & Plädar - KHAKI GREEN / khaki/green
70% Deal
Sekan Studio
Plaid 140x200, Khaki Green - Filtar
140X200
553 kr
1845 kr
Bloomingville Eydis Throw - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / beige
25% Deal
Bloomingville
Eydis Throw - Filtar
160X130CM
186 kr
249 kr
Noble House PLÄD TRYGGVE TAUPE 125X150 - Filtar & Plädar - TAUPE / beige
40% Deal
Noble House
PLÄD TRYGGVE TAUPE 125X150 - Filtar
125X150CM
239 kr
399 kr
Au Maison Matta-Tamara - Filtar & Plädar - LIGHT GREY/BLUE / grey
  • Outdoor
25% Deal
Au Maison
Matta-Tamara - Filtar
130X180CM
179 kr
239 kr
Sekan Studio Plaid 140x200, Grey - Filtar & Plädar - GREY / grey
70% Deal
Sekan Studio
Plaid 140x200, Grey - Filtar
140X200
553 kr
1845 kr
Bloomingville Santena Throw - Filtar & Plädar - BLUE / blue
25% Deal
Bloomingville
Santena Throw - Filtar
160X130CM
186 kr
249 kr
Noble House FLEECEPLÄD SANNA - Filtar & Plädar - BEIGE / beige
  • Outdoor
25% Deal
Noble House
FLEECEPLÄD SANNA - Filtar
125X150CM
51 kr
69 kr
Au Maison Zigzag-matta - Filtar & Plädar - OFF WHITE/DUSTY BLUE / brown
40% Deal
Au Maison
Zigzag-matta - Filtar
130X180CM
143 kr
239 kr
Lexington Home Striped/Checked Organic Cotton Throw - Filtar & Plädar - WHITE/BLUE/BEIGE / multi
50% Deal
Lexington Home
Striped/Checked Organic Cotton Throw - Filtar
130X170
847 kr
1695 kr
Bloomingville Horus Throw - Filtar & Plädar - ORANGE / multi
25% Deal
Bloomingville
Horus Throw - Filtar
160X130CM
186 kr
249 kr
Noble House PLÄD ESTER MIX FÄRG 125x150 - Filtar & Plädar - MULTICOLOUR / cream
50% Deal
Noble House
PLÄD ESTER MIX FÄRG 125x150 - Filtar
125X150CM
124 kr
249 kr
Au Maison Rutig - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / multi
25% Deal
Au Maison
Rutig - Filtar
130X170CM
179 kr
239 kr
House Nordic Hilla - Plaid, black/beige, 130x180 cm - Filtar & Plädar - BLACK / BEIGE / black
  • Outdoor
25% Deal
House Nordic
Hilla - Plaid, black/beige, 130x180 cm - Filtar
130X180CM
164 kr
218 kr
Bloomingville Pratello Throw - Filtar & Plädar - YELLOW / beige
20% Deal
Bloomingville
Pratello Throw - Filtar
155X130CM
199 kr
249 kr
Au Maison Tæppe-Net - Filtar & Plädar - DUSTY ROSE/WHITE / pink/rose
25% Deal
Au Maison
Tæppe-Net - Filtar
130X180CM
179 kr
239 kr
Noble House PLÄD RUNE L.ROSA 125X150 - Filtar & Plädar - PINK / pink/rose
30% Deal
Noble House
PLÄD RUNE L.ROSA 125X150 - Filtar
125X150CM
174 kr
249 kr
OYOY Living Design Balama Blanket Wool - Filtar & Plädar - CARAMEL / beige
60% Deal
OYOY Living Design
Balama Blanket Wool - Filtar
180X130CM
899 kr
2249 kr
Bloomingville Isnel Throw - Filtar & Plädar - MULTI-COLOURED / green
25% Deal
Bloomingville
Isnel Throw - Filtar
160X130CM
186 kr
249 kr
Au Maison Matta-Fönster - Filtar & Plädar - MINT / blue
40% Deal
Au Maison
Matta-Fönster - Filtar
130X180CM
143 kr
239 kr
Marimekko Home RWS VALKEA YÖ THROW 140X170CM - Filtar & Plädar - CARAMEL, CREAM, WARM ORANGE / yellow
50% Deal
Marimekko Home
RWS VALKEA YÖ THROW 140X170CM - Filtar
140X 180CM
1135 kr
2270 kr
Silkeborg Uldspinderi Bornholm 85x130 cm - Filtar & Plädar - 00170 WHITE GREY / beige
50% Deal
Silkeborg Uldspinderi
Bornholm 85x130 cm - Filtar
85X130CM
435 kr
870 kr
Bloomingville Salobre Throw - Filtar & Plädar - BROWN / brown
20% Deal
Bloomingville
Salobre Throw - Filtar
160X130CM
199 kr
249 kr
Au Maison Throw - Filtar & Plädar - NATURE / beige
35% Deal
Au Maison
Throw - Filtar
130X180CM
155 kr
239 kr
Silkeborg Uldspinderi Venø 140x240 cm - Filtar & Plädar - 0111 LIGHT NORDIC GREY / grey
50% Deal
Silkeborg Uldspinderi
Venø 140x240 cm - Filtar
140X240CM
1087 kr
2175 kr