Saatmine:
Eesti

Pikkade varrukatega kootud polod

168 toodet
168 toodet
Display:
Calvin Klein LS BRUSHED ALPACA JOHNNY COLLAR - Pikkade varrukatega kootud polod - PELICAN / beige
50% Allahindlust
Calvin Klein

LS BRUSHED ALPACA JOHNNY COLLAR - Kootud polosärgid

XSSMXL
94.50 €
189 €
Oscar Jacobson Melvin Poloshirt - Pikkade varrukatega kootud polod - TAUPE BROWN / brown
Uus hooaeg
Oscar Jacobson

Melvin Poloshirt - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
199 €
Gant COTTON RIB POLO CARDIGAN - Pikkade varrukatega kootud polod - EVENING BLUE / navy
50% Allahindlust
Gant

COTTON RIB POLO CARDIGAN - Kardiganid

SMLXLXXXL
97 €
194 €
Tiger of Sweden ORBIT RWS - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK STONE MELANGE / brown
Uus hooaeg
Tiger of Sweden

ORBIT RWS - Tõmblukk-kaelusega džemprid

SMLXLXXL
199 €
Casual Friday CFKARL LAMBSWOOL POLO KNIT - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY BLAZER / navy
20% Allahindlust
Casual Friday

CFKARL LAMBSWOOL POLO KNIT - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
80 €
100 €
WOOD WOOD WWCurt polo 25212 - Pikkade varrukatega kootud polod - DESERT PALM STRIPE / beige
40% Allahindlust
WOOD WOOD

WWCurt polo 25212 - Pikkade varrukatega polod

XSSMLXL
108 €
180 €
Levi's® WOODACRE HENLEY SWEATER WARM L - Pikkade varrukatega kootud polod - GREYS / grey
25% Allahindlust
Levi's®

WOODACRE HENLEY SWEATER WARM L - Ümmarguse kaelusega kudumid

SMLXL
78 €
104 €
Calvin Klein LS LAMBSWOOL BLEND COLLAR QZ 12G - Pikkade varrukatega kootud polod - FIRED BRICK / burgundy
20% Allahindlust
Calvin Klein

LS LAMBSWOOL BLEND COLLAR QZ 12G - Tõmblukk-kaelusega džemprid

SMLXL
135.92 €
169.90 €
Gant WOOL SILK POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - LIGHT BEIGE MELANGE / beige
20% Allahindlust
Gant

WOOL SILK POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
199.20 €
249 €
Reiss TRAFFORD LS HALF BUTTON MERINO WOOL POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK WICKER BROWN / brown
Uus hooaeg
Reiss

TRAFFORD LS HALF BUTTON MERINO WOOL POLO - Pikkade varrukatega polod

SMLXL
139.90 €
BLS Hafnia Sicilia LS Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
Uus hooaeg
BLS Hafnia

Sicilia LS Polo - Lukuga džemprid

SMLXL
173 €
HUGO Sastaron - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
30% Allahindlust
HUGO

Sastaron - Tõmblukk-kaelusega džemprid

SMLXLXXL
111.97 €
159.95 €
Mads Nørgaard Fancy Liam Football Knit - Pikkade varrukatega kootud polod - RAINY DAY/ASPHALT / grey
50% Allahindlust
Mads Nørgaard

Fancy Liam Football Knit - Kootud polosärgid

MLXLXXL
95 €
190 €
BOSS Afedro - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK BLUE / navy
25% Allahindlust
BOSS

Afedro - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
112.46 €
149.95 €
Tommy Jeans TJM STRIPED POLO SWEATER - Pikkade varrukatega kootud polod - DEEP MARINE / navy
25% Allahindlust
Tommy Jeans

TJM STRIPED POLO SWEATER - Dressipluusid

SMLXLXXL
112.43 €
149.90 €
Woodbird WBKang 1/2 Zip Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
25% Allahindlust
Woodbird

WBKang 1/2 Zip Polo - Tõmblukk-kaelusega džemprid

SMLXLXXL
82.46 €
109.95 €
Matinique MArugbo - Pikkade varrukatega kootud polod - CARIBOU / brown
40% Allahindlust
Matinique

MArugbo - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
78 €
130 €
Fred Perry TIPPED SLEEVE COLLARED SWEAT - Pikkade varrukatega kootud polod - SNOW WHITE / white
40% Allahindlust
Fred Perry

TIPPED SLEEVE COLLARED SWEAT - Pikkade varrukatega polod

XSMLXL
119.40 €
199 €
Maison Labiche TOULLIER PATCH COEUR - Pikkade varrukatega kootud polod - LIGHT HEATHER GREY / grey
Uus hooaeg
Maison Labiche

TOULLIER PATCH COEUR - Kardiganid

SMLXL
225 €
Carhartt WIP Snake Polo Shirt - Pikkade varrukatega kootud polod - GREEN / khaki/green
40% Allahindlust
Carhartt WIP

Snake Polo Shirt - Kootud polosärgid

S
107.40 €
179 €
Polo Ralph Lauren Aran-Knit Wool-Alpaca Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - POLO BLACK / black
Uus hooaeg
Polo Ralph Lauren

Aran-Knit Wool-Alpaca Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
545 €
HUGO Dinote - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
30% Allahindlust
HUGO

Dinote - Pikkade varrukatega polod

XSSMXL
90.97 €
129.95 €
BOSS C-Ucari - Pikkade varrukatega kootud polod - OPEN BLUE / blue
30% Allahindlust
BOSS

C-Ucari - Kootud polosärgid

MLXLXXL
160.30 €
229 €
Polo Ralph Lauren Relaxed Fit Flag Cotton Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY COMBO / navy
50% Allahindlust
Polo Ralph Lauren

Relaxed Fit Flag Cotton Sweater - Kootud polosärgid

SML
247.50 €
495 €
Matinique MAkerone N - Pikkade varrukatega kootud polod - SEPIA MELANGE / khaki/green
30% Allahindlust
Matinique

MAkerone N - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
98 €
140 €
NN.07 Paul Polo 60019 - Pikkade varrukatega kootud polod - GREEN / brown
Uus hooaeg
NN.07

Paul Polo 60019 - Pikkade varrukatega polod

SML
135 €
Gant COTTON MERINO RUGGER - Pikkade varrukatega kootud polod - MIST TAUPE / brown
20% Allahindlust
Gant

COTTON MERINO RUGGER - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
155.20 €
194 €
BOSS C-Nasario - Pikkade varrukatega kootud polod - OPEN BEIGE / beige
30% Allahindlust
BOSS

C-Nasario - Kootud polosärgid

SMXLXXLXXXL
160.30 €
229 €
Tommy Hilfiger LAMBSWOOL LS POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - SKY BLUE HEATHER / blue
25% Allahindlust
Tommy Hilfiger

LAMBSWOOL LS POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
119.93 €
159.90 €
Polo Ralph Lauren Cable-Knit Cashmere Polo-Collar Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - STATIC GREY HEATH / grey
  • Kašmiir
25% Allahindlust
Polo Ralph Lauren

Cable-Knit Cashmere Polo-Collar Sweater - Pikkade varrukatega polod

XSSMLXL
483.75 €
645 €
Gant EXTRAFINE MERINO WOOL POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - CLAY BEIGE / beige
25% Allahindlust
Gant

EXTRAFINE MERINO WOOL POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
119.25 €
159 €
Gant COTTON WOOL 2-TONE TEXTURE POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - SHADOW BROWN / brown
25% Allahindlust
Gant

COTTON WOOL 2-TONE TEXTURE POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
145.50 €
194 €
Tommy Hilfiger NY PERFORMANCE LS POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - IVORY PETAL / cream
20% Allahindlust
Tommy Hilfiger

NY PERFORMANCE LS POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
143.92 €
179.90 €
BOSS C-Lomerlo - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / grey
40% Allahindlust
BOSS

C-Lomerlo - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
149.40 €
249 €
BOSS Amburgh - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK BLUE / navy
40% Allahindlust
BOSS

Amburgh - Kootud polosärgid

SMXXXL
107.97 €
179.95 €
Polo Ralph Lauren Relaxed Fit Logo Wool-Blend Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - POLO BLACK / black
25% Allahindlust
Polo Ralph Lauren

Relaxed Fit Logo Wool-Blend Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
221.25 €
295 €
BOSS H-Helbert - Pikkade varrukatega kootud polod - OPEN BROWN / brown
25% Allahindlust
BOSS

H-Helbert - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
134.96 €
179.95 €
Armani Exchange KNIT POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - DEEP NAVY / navy
Uus hooaeg
Armani Exchange

KNIT POLO - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
158 €
Timberland Cotton Polo Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVAL ACADEMY / navy
30% Allahindlust
Timberland

Cotton Polo Sweater - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
77 €
110 €
Matinique MAtopio - Pikkade varrukatega kootud polod - FOG / cream
40% Allahindlust
Matinique

MAtopio - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
78 €
130 €
Matinique MApolo V LS - Pikkade varrukatega kootud polod - QUAIL / brown
40% Allahindlust
Matinique

MApolo V LS - Kootud polosärgid

XSSMLXL
60 €
100 €
BOSS C-Fincenzo - Pikkade varrukatega kootud polod - OPEN BROWN / brown
25% Allahindlust
BOSS

C-Fincenzo - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
171.75 €
229 €
WOOD WOOD WWKimi polo 25474 - Pikkade varrukatega kootud polod - DESERT PALM / brown
30% Allahindlust
WOOD WOOD

WWKimi polo 25474 - Kootud polosärgid

XSSMLXL
140 €
200 €
Woodbird WBLotu Striped Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY STRIPED / brown
30% Allahindlust
Woodbird

WBLotu Striped Polo - Kootud polosärgid

SXL
97.97 €
139.95 €
Armani Exchange KNIT POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - DEEP NAVY/MAJOR BROW / navy
40% Allahindlust
Armani Exchange

KNIT POLO - Kootud polosärgid

SMLXXL
89.40 €
149 €
PS Paul Smith MENS SWEATER LS POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - VERY DARK NAVY / navy
25% Allahindlust
PS Paul Smith

MENS SWEATER LS POLO - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
231.75 €
309 €
J. Lindeberg Bergman Jacquard Oversize Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - GARRETT POLO STRIPE NAVY / black
Uus hooaeg
J. Lindeberg

Bergman Jacquard Oversize Polo - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
150 €
Gabba GABpietro Polo Argyle LS Knit - Pikkade varrukatega kootud polod - LT. GREY MEL / grey
25% Allahindlust
Gabba

GABpietro Polo Argyle LS Knit - Kootud polosärgid

XSSMLXL
104.99 €
139.99 €
Tommy Hilfiger DC KNITTED ZIP POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - IVORY PETAL / cream
30% Allahindlust
Tommy Hilfiger

DC KNITTED ZIP POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
118.93 €
169.90 €
Calvin Klein LS 100% MERINO STRIPE POLO 14GG - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK SAPPHIRE / navy
25% Allahindlust
Calvin Klein

LS 100% MERINO STRIPE POLO 14GG - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
104.93 €
139.90 €
Garment Project Norton - Dusty Turquoise - Pikkade varrukatega kootud polod - DUSTY TURQUOISE / blue
25% Allahindlust
Garment Project

Norton - Dusty Turquoise - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
161.25 €
215 €
BOSS H-Fulvo - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK BLUE / navy
  • Kašmiir
25% Allahindlust
BOSS

H-Fulvo - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
299.25 €
399 €
HOLZWEILER Ollie Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY / navy
35% Allahindlust
HOLZWEILER

Ollie Polo - Kootud polosärgid

SML
104 €
160 €
Calvin Klein Jeans LS COTTON STRIPE POLO 12GG - Pikkade varrukatega kootud polod - ESTATE BLUE / blue
20% Allahindlust
Calvin Klein Jeans

LS COTTON STRIPE POLO 12GG - Pikkade varrukatega polod

XSSMLXL
103.92 €
129.90 €
Gant STRIPED COTTON MERINO RUGGER - Pikkade varrukatega kootud polod - CREAM / cream
25% Allahindlust
Gant

STRIPED COTTON MERINO RUGGER - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
160.50 €
214 €
BLS Hafnia Wilson Cable Knit Polo - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
25% Allahindlust
BLS Hafnia

Wilson Cable Knit Polo - Kootud polosärgid

SMLXL
110.25 €
147 €
Calvin Klein LS CTTN STITCH POLO SWEATER 9GG - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
35% Allahindlust
Calvin Klein

LS CTTN STITCH POLO SWEATER 9GG - Kootud polosärgid

SMLXL
84.44 €
129.90 €
Replay Sweater REGULAR - Pikkade varrukatega kootud polod - GREY / grey
25% Allahindlust
Replay

Sweater REGULAR - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
111.75 €
149 €
Tommy Hilfiger NY WOOL CABLE L/S POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - IVORY PETAL / cream
25% Allahindlust
Tommy Hilfiger

NY WOOL CABLE L/S POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
127.43 €
169.90 €
Tommy Hilfiger NY MERINO L/S POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY BLUE / navy
20% Allahindlust
Tommy Hilfiger

NY MERINO L/S POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
127.92 €
159.90 €
Tommy Hilfiger WAFFLE STRUCTURE RUGBY - Pikkade varrukatega kootud polod - CARBON NAVY / navy
25% Allahindlust
Tommy Hilfiger

WAFFLE STRUCTURE RUGBY - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
104.93 €
139.90 €
Polo Ralph Lauren 30/1 DBL KNT JERSEY-KNT-POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - WNDSR HTHR/BLK BO / grey
Uus hooaeg
Polo Ralph Lauren

30/1 DBL KNT JERSEY-KNT-POLO - Pikkade varrukatega polod

XSSMLXL
225 €
Tommy Hilfiger PLACED ARGYLE LS POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY BLUE / navy
25% Allahindlust
Tommy Hilfiger

PLACED ARGYLE LS POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
119.93 €
159.90 €
Tommy Jeans TJM REG TOMMY KNITTED RUGBY EXT - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK BLUE MULTI / navy
30% Allahindlust
Tommy Jeans

TJM REG TOMMY KNITTED RUGBY EXT - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
90.93 €
129.90 €
Gant SUPERFINE LAMBSWOOL ARGYLE POLO - Pikkade varrukatega kootud polod - LT BROWN MELANGE / brown
20% Allahindlust
Gant

SUPERFINE LAMBSWOOL ARGYLE POLO - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
155.20 €
194 €
Barbour Barbour Frith Tartan Stripe Rugby Shirt - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY / navy
Uus hooaeg
Barbour

Barbour Frith Tartan Stripe Rugby Shirt - Pikkade varrukatega polod

SMLXLXXL
150 €
Gant BARSTRIPED LAMBSWOOL RUGGER - Pikkade varrukatega kootud polod - GREY MELANGE / grey
40% Allahindlust
Gant

BARSTRIPED LAMBSWOOL RUGGER - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
104.40 €
174 €
NEUW MASKIN HENLEYFLAX - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK / black
30% Allahindlust
NEUW

MASKIN HENLEYFLAX - Kootud polosärgid

SMLXL
91 €
130 €
Fred Perry TIPPED COLLARED SWEATSHIRT - Pikkade varrukatega kootud polod - LRL WRTH GREEN / khaki/green
30% Allahindlust
Fred Perry

TIPPED COLLARED SWEATSHIRT - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
111.30 €
159 €
Maison Labiche ESPEREY MINI PATCH COEUR - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK HEATHER GREY / grey
Uus hooaeg
Maison Labiche

ESPEREY MINI PATCH COEUR - Pikkade varrukatega polod

SMLXL
265 €
Polo Ralph Lauren Relaxed Fit Plaid Wool Polo Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - BLACK COMBO / black
Uus hooaeg
Polo Ralph Lauren

Relaxed Fit Plaid Wool Polo Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
1195 €
Polo Ralph Lauren Relaxed Fit Cable-Knit Rugby Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - PURPLE COMBO / purple
25% Allahindlust
Polo Ralph Lauren

Relaxed Fit Cable-Knit Rugby Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
296.25 €
395 €
Polo Ralph Lauren Relaxed Fit Argyle Wool-Mohair Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY MULTI / navy
Uus hooaeg
Polo Ralph Lauren

Relaxed Fit Argyle Wool-Mohair Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
595 €
Maison Labiche GUILLAUMIN PATCH COEUR - Pikkade varrukatega kootud polod - OLIVE GREEN / khaki/green
Uus hooaeg
Maison Labiche

GUILLAUMIN PATCH COEUR - Pikkade varrukatega polod

SMLXL
210 €
Davida Cashmere Man Open Collar One Stripe - Pikkade varrukatega kootud polod - NAVY/WHITE / navy
  • Kašmiir
35% Allahindlust
Davida Cashmere

Man Open Collar One Stripe - Kootud polosärgid

SMLXLXXL
194.35 €
299 €
Tiger of Sweden EROSS RWS - Pikkade varrukatega kootud polod - AGED TIMBER / beige
Uus hooaeg
Tiger of Sweden

EROSS RWS - Kootud polosärgid

SMLXL
169 €
Tiger of Sweden EDMUND RWS - Pikkade varrukatega kootud polod - DARK STONE MELANGE / grey
Uus hooaeg
Tiger of Sweden

EDMUND RWS - Kootud polosärgid

SMLXL
159 €
HOLZWEILER Ollie Wool Polo Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - BROWN STRIPE / brown
Uus hooaeg
HOLZWEILER

Ollie Wool Polo Sweater - Pikkade varrukatega polod

SMLXL
250 €
Morris Niall Half Button Sweater - Pikkade varrukatega kootud polod - OLD BLUE / navy
Uus hooaeg
Morris

Niall Half Button Sweater - Kootud polosärgid

XSSMLXL
169 €
HOLZWEILER Isak Knitted Shirt - Pikkade varrukatega kootud polod - TAUPE / brown
25% Allahindlust
HOLZWEILER

Isak Knitted Shirt - Kootud polosärgid

SMLXL
225 €
300 €
Eelmine
Järgmine