Sendes til:
Norge

Kjøkkenkniver & Knivtilbehør

91 produkter
91 produkter
Display:
    Lion Sabatier Knife set Pluton 6-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    60% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Pluton 6-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    1199 kr
    2999 kr
    Miyabi Gyutoh, 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BLACK / black
    • Allsidig
    40% Deal
    Miyabi
    Gyutoh, 20 cm - Kokkekniver
    L:20CM
    1889 kr
    3149 kr
    Gentlemen's Hardware Pennkniv Fisk - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLUE / blue
    25% Deal
    Gentlemen's Hardware
    Pennkniv Fisk - Knivsett
    8X2X1.5CM
    231 kr
    309 kr
    Fiskars Edge knivblokk med 5 kniver - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    • 5-pack
    25% Deal
    Fiskars
    Edge knivblokk med 5 kniver - Knivsett
    ONE SIZE
    1386 kr
    1849 kr
    Satake Satake Chef knife - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL AND MULTICOLORED / multi
    • Allsidig
    25% Deal
    Satake
    Satake Chef knife - Kokkekniver
    L:21CM
    1274 kr
    1699 kr
    Lion Sabatier carving set Pluton 2-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    • Kjøtt
    50% Deal
    Lion Sabatier
    carving set Pluton 2-pack - Trancheringskniver
    ONE SIZE
    559 kr
    1119 kr
    Muubs Yami - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BROWN / brown
    25% Deal
    Muubs
    Yami - Knivblokker
    ONE SIZE
    828 kr
    1104 kr
    Lion Sabatier Knife set Licorne 3-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    60% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Licorne 3-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    939 kr
    2349 kr
    Satake Satake Houcho Balsa Box 3 kniver (Santoku + Nakiri + Sashimi) - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BEIGE / beige
    20% Deal
    Satake
    Satake Houcho Balsa Box 3 kniver (Santoku + Nakiri + Sashimi) - Knivsett
    ONE SIZE
    1279 kr
    1599 kr
    Tareq Taylor Knivsett Precision 5 deler - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - METALL / silver
    30% Deal
    Tareq Taylor
    Knivsett Precision 5 deler - Knivsett
    L23.5-33.5CM
    979 kr
    1399 kr
    GLOBAL Kokkekniv 13 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    25% Deal
    GLOBAL
    Kokkekniv 13 cm - Kokkekniver
    13 CM
    929 kr
    1239 kr
    GLOBAL Kokkekniv 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    20% Deal
    GLOBAL
    Kokkekniv 20 cm - Kokkekniver
    20 CM
    1239 kr
    1549 kr
    GLOBAL Fileteringskniv 16 cm fleksibel - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Fisk & kjøtt
    GLOBAL
    Fileteringskniv 16 cm fleksibel - Filetkniver
    16 CM
    1529 kr
    GLOBAL Kokkekniv hulslipt 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv hulslipt 20 cm - Kokkekniver
    20 CM
    1799 kr
    GLOBAL G-5814 Knivsett: G-58, GS-14R (B) stål - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL / silver
    25% Deal
    GLOBAL
    G-5814 Knivsett: G-58, GS-14R (B) stål - Knivsett
    ONE SIZE
    2016 kr
    2688 kr
    Andersen Furniture Knife Block - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - NO COLOR / undefined
    20% Deal
    Andersen Furniture
    Knife Block - Knivblokker
    ONE SIZE
    1511 kr
    1889 kr
    Fiskars Functional Form Brødkniv - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - NO COLOUR / undefined
    • Brød
    20% Deal
    Fiskars
    Functional Form Brødkniv - Brødkniver
    L:21CM
    239 kr
    299 kr
    Fiskars Norden Filètkniv 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - NO COLOUR / undefined
    • Fisk & kjøtt
    25% Deal
    Fiskars
    Norden Filètkniv 20 cm - Filetkniver
    L:20CM
    1079 kr
    1439 kr
    Fiskars Norden Knivsett
(Stor kokkekniv og grønnsakskniv) - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - NO COLOUR / undefined
    • 2-pack
    20% Deal
    Fiskars
    Norden Knivsett (Stor kokkekniv og grønnsakskniv) - Knivsett
    ONE SIZE
    2063 kr
    2579 kr
    Fiskars Norden Liten kokkekniv 13 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - NO COLOUR / undefined
    • Allsidig
    25% Deal
    Fiskars
    Norden Liten kokkekniv 13 cm - Kokkekniver
    L12CML20CM
    854 kr
    fra 1139 kr
    Zwilling Knivsett, 3 stk. (skal + kjøtt/filet + kokkekniv) - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BLACK / black
    20% Deal
    Zwilling
    Knivsett, 3 stk. (skal + kjøtt/filet + kokkekniv) - Knivsett
    ONE SIZE
    1351 kr
    1689 kr
    Zwilling Brødkniv - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BLACK / black
    • Brød
    20% Deal
    Zwilling
    Brødkniv - Brødkniver
    L:20CM
    631 kr
    789 kr
    Zwilling Cleaver - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BLACK / black
    • Allsidig
    25% Deal
    Zwilling
    Cleaver - Kokkekniver
    L:15CM
    824 kr
    1099 kr
    Miyabi Gyutoh, 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BROWN / brown
    • Allsidig
    20% Deal
    Miyabi
    Gyutoh, 20 cm - Kokkekniver
    L:20CM
    2711 kr
    3389 kr
    Miyabi Shotoh, 14 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER, BLACK / black
    • Allsidig
    20% Deal
    Miyabi
    Shotoh, 14 cm - Kokkekniver
    L:14CM
    1743 kr
    2179 kr
    Endeavour Endeavour® Big Chopper Chef's Knife - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    • Allsidig
    Endeavour
    Endeavour® Big Chopper Chef's Knife - Kokkekniver
    L:24CM
    2249 kr
    Endeavour Endeavour® Meat Slicing Knife (or Carving Knife) - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    • Kjøtt
    20% Deal
    Endeavour
    Endeavour® Meat Slicing Knife (or Carving Knife) - Trancheringskniver
    L:20CM
    1119 kr
    1399 kr
    Satake Houcho. 3 knives in Balsa box. - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - GREY / grey
    25% Deal
    Satake
    Houcho. 3 knives in Balsa box. - Knivsett
    38X 18.5X 3.5
    1199 kr
    1599 kr
    Satake Knife set in balsa box. Six knives in balsa box. (SVK001, SVK002, SVK003, SVK006, SVK009 and SVK011) - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - GREY / grey
    25% Deal
    Satake
    Knife set in balsa box. Six knives in balsa box. (SVK001, SVK002, SVK003, SVK006, SVK009 and SVK011) - Knivsett
    38X 35.3X 3.7
    2249 kr
    2999 kr
    Satake Satake Houcho med fleksibelt knivblokk i bjørk - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BROWN / brown
    25% Deal
    Satake
    Satake Houcho med fleksibelt knivblokk i bjørk - Knivblokker
    Ø13X24CM
    599 kr
    799 kr
    Satake Kaizen Petty Paring Knife 12cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - OLIVE BEIGE AND STEEL / silver
    • Kjøtt
    40% Deal
    Satake
    Kaizen Petty Paring Knife 12cm - Trancheringskniver
    L:12CM
    959 kr
    1599 kr
    Satake Satake Petty knife - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL AND MULTICOLORED / multi
    • Allsidig
    25% Deal
    Satake
    Satake Petty knife - Kokkekniver
    L:12CM
    1049 kr
    1399 kr
    Satake Satake knife set, Kiritsuke, Santoku and Petty - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL AND MULTICOLORED / multi
    25% Deal
    Satake
    Satake knife set, Kiritsuke, Santoku and Petty - Knivsett
    ONE SIZE
    2811 kr
    3749 kr
    Endeavour Endeavour® Knife Magnet Short - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    Endeavour
    Endeavour® Knife Magnet Short - Knivblokker
    L40CML60CM
    fra 849 kr
    Lion Sabatier Knife block incl. knives Mon Bloc 6-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    50% Deal
    Lion Sabatier
    Knife block incl. knives Mon Bloc 6-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    1549 kr
    3099 kr
    Lion Sabatier Knife set Pluton 3-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    40% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Pluton 3-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    899 kr
    1499 kr
    Lion Sabatier Knife set Pluton 7-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    40% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Pluton 7-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    2219 kr
    3699 kr
    Lion Sabatier Knife set Pluton 5-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    30% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Pluton 5-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    1728 kr
    2469 kr
    Lion Sabatier Knife set Pluton 4-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    40% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Pluton 4-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    1199 kr
    1999 kr
    Lion Sabatier carving set Licorne 2-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STEEL/BLACK / silver
    • Kjøtt
    50% Deal
    Lion Sabatier
    carving set Licorne 2-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    674 kr
    1349 kr
    Lion Sabatier Knife set Phenix 3-pack - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK/WOOD / brown
    50% Deal
    Lion Sabatier
    Knife set Phenix 3-pack - Knivsett
    ONE SIZE
    699 kr
    1399 kr
    Zwilling Knivblokksett +KiS - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    25% Deal
    Zwilling
    Knivblokksett +KiS - Knivsett
    ONE SIZE
    2721 kr
    3629 kr
    Jamie Oliver Tefal Jamie Oliver Knife set 5pcs - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINLESS STEEL / silver
    20% Deal
    Jamie Oliver Tefal
    Jamie Oliver Knife set 5pcs - Knivsett
    ONE SIZE
    1575 kr
    1969 kr
    Zwilling Pro, Kokkekniv 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    • Allsidig
    20% Deal
    Zwilling
    Pro, Kokkekniv 20 cm - Kokkekniver
    L:20CM
    1159 kr
    1449 kr
    Miyabi 5000 MCD 67, Shotoh 9 cm, Sort lønn - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - GRAY / silver
    • Grønnsaker
    40% Deal
    Miyabi
    5000 MCD 67, Shotoh 9 cm, Sort lønn - Grønnsakskniver
    9 CM
    2147 kr
    3579 kr
    Zwilling Pro le blanc, Kokkekniv 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - WHITE / white
    • Allsidig
    20% Deal
    Zwilling
    Pro le blanc, Kokkekniv 20 cm - Kokkekniver
    L:20CM
    1159 kr
    1449 kr
    Dorre Knife Set Calgary - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - SILVER / silver
    20% Deal
    Dorre
    Knife Set Calgary - Knivsett
    ONE SIZE
    367 kr
    459 kr
    Fiskars Taiten Carving Knife 21cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - TITAN/ SVART / black
    • Kjøtt
    25% Deal
    Fiskars
    Taiten Carving Knife 21cm - Trancheringskniver
    L:21CM
    1236 kr
    1649 kr
    Fiskars Taiten Filleting Knife 21cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - TITAN/ SVART / black
    • Fisk & kjøtt
    25% Deal
    Fiskars
    Taiten Filleting Knife 21cm - Filetkniver
    L:21CM
    1236 kr
    1649 kr
    Fiskars Taiten Small Cook's Knife 13cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - TITAN/ SVART / black
    • Allsidig
    25% Deal
    Fiskars
    Taiten Small Cook's Knife 13cm - Kokkekniver
    L:13CM
    1004 kr
    1339 kr
    Fiskars Taiten Large Cook's Knife 20cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - TITAN/ SVART / black
    • Allsidig
    25% Deal
    Fiskars
    Taiten Large Cook's Knife 20cm - Kokkekniver
    L:20CM
    1236 kr
    1649 kr
    Fiskars Taiten Medium Cook's Knife 16cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - TITAN/ SVART / black
    • Allsidig
    25% Deal
    Fiskars
    Taiten Medium Cook's Knife 16cm - Kokkekniver
    16 CM
    1236 kr
    1649 kr
    CrushGrind VIKING Shield Maidens Utillity Knife - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BROWN / brown
    • Allsidig
    30% Deal
    CrushGrind
    VIKING Shield Maidens Utillity Knife - Kokkekniver
    L:18CM
    700 kr
    1000 kr
    CrushGrind VIKING Ragner Chef Knife - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BROWN / brown
    • Allsidig
    30% Deal
    CrushGrind
    VIKING Ragner Chef Knife - Kokkekniver
    L:24CM
    875 kr
    1250 kr
    Richardsson Sheffield Supreme Knifeset 3-psc - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - WHITE / silver
    • Allsidig
    40% Deal
    Richardsson Sheffield
    Supreme Knifeset 3-psc - Kokkekniver
    ONE SIZE
    1385 kr
    2309 kr
    Richardsson Sheffield Artisan Knife block 9-psc - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - WHITE / brown
    • 9-pack
    25% Deal
    Richardsson Sheffield
    Artisan Knife block 9-psc - Knivsett
    ONE SIZE
    891 kr
    1189 kr
    Laguiole Style de Vie Knife block magnetic Oak SdV - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - OAK - STONE / brown
    25% Deal
    Laguiole Style de Vie
    Knife block magnetic Oak SdV - Knivblokker
    25X12X27.5CM
    1296 kr
    1729 kr
    GLOBAL Knivsett i 2 deler G-55 & GS-38 - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    GLOBAL
    Knivsett i 2 deler G-55 & GS-38 - Knivsett
    ONE SIZE
    2268 kr
    GLOBAL Universalkniv Oriental 11 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Universalkniv Oriental 11 cm - Kokkekniver
    11 CM
    1129 kr
    GLOBAL Biffkniv helsmidd 4-deler sett - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • 4-pack
    GLOBAL
    Biffkniv helsmidd 4-deler sett - Knivsett
    28.6 CM
    2399 kr
    GLOBAL Knivsett i 3 deler GS-89, G-77 & GS-38 - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    20% Deal
    GLOBAL
    Knivsett i 3 deler GS-89, G-77 & GS-38 - Knivsett
    ONE SIZE
    2999 kr
    3749 kr
    GLOBAL Kjøttøks 16 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kjøttøks 16 cm - Kokkekniver
    16 CM
    2539 kr
    GLOBAL Kokkekniv 19 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / white
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv 19 cm - Kokkekniver
    19 CM
    1929 kr
    GLOBAL Kokkekniv 25 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv 25 cm - Kokkekniver
    25 CM
    2379 kr
    GLOBAL Sashimikniv Yanagiba 25 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / white
    • Fisk & kjøtt
    GLOBAL
    Sashimikniv Yanagiba 25 cm - Filetkniver
    25 CM
    2329 kr
    GLOBAL Kokkekniv 18 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    25% Deal
    GLOBAL
    Kokkekniv 18 cm - Kokkekniver
    18 CM
    1049 kr
    1399 kr
    GLOBAL Fileteringskniv Oriental fleksibel 18 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Fisk & kjøtt
    GLOBAL
    Fileteringskniv Oriental fleksibel 18 cm - Filetkniver
    18 CM
    1229 kr
    GLOBAL Fileteringskniv 21 cm fleksibel - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Fisk & kjøtt
    25% Deal
    GLOBAL
    Fileteringskniv 21 cm fleksibel - Filetkniver
    21 CM
    1536 kr
    2049 kr
    GLOBAL Knivblokk rfr 9+1 - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    25% Deal
    GLOBAL
    Knivblokk rfr 9+1 - Knivblokker
    29 CM
    1161 kr
    1549 kr
    GLOBAL Magnetlist 41 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    GLOBAL
    Magnetlist 41 cm - Knivblokker
    41 CM
    1499 kr
    GLOBAL Magnetlist 51 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    GLOBAL
    Magnetlist 51 cm - Knivblokker
    51 CM
    1879 kr
    GLOBAL Kokkekniv hulslipt 18 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv hulslipt 18 cm - Kokkekniver
    18 CM
    1679 kr
    GLOBAL Kokkekniv 21 cm helsmidd - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv 21 cm helsmidd - Kokkekniver
    21 CM
    2429 kr
    GLOBAL Kokkekniv Oriental hulslipt 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv Oriental hulslipt 20 cm - Kokkekniver
    20 CM
    1459 kr
    GLOBAL Kokkekniv Oriental 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - STAINELESS STEEL / silver
    • Allsidig
    GLOBAL
    Kokkekniv Oriental 20 cm - Kokkekniver
    20 CM
    1389 kr
    Eva Solo Chef kniv 20 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - PAKKA WOOD / brown
    • Allsidig
    25% Deal
    Eva Solo
    Chef kniv 20 cm - Kokkekniver
    20 CM
    2249 kr
    2999 kr
    Eva Solo Kniv 9 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - PAKKA WOOD / brown
    • Allsidig
    25% Deal
    Eva Solo
    Kniv 9 cm - Kokkekniver
    9 CM
    1049 kr
    1399 kr
    GLOBAL GLOBAL, DLC Kokkekniven 20 cm Special edition - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    • Allsidig
    GLOBAL
    GLOBAL, DLC Kokkekniven 20 cm Special edition - Kokkekniver
    32.5
    3199 kr
    Zwilling Knivset Four Star 2-delar - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - BLACK / black
    20% Deal
    Zwilling
    Knivset Four Star 2-delar - Knivsett
    ONE SIZE
    1199 kr
    1499 kr
    Zwilling Skalkniv KRAMER Euro Stainless 9 cm - Kjøkkenkniver & Knivtilbehør - GREY / grey
    • Allsidig
    25% Deal
    Zwilling
    Skalkniv KRAMER Euro Stainless 9 cm - Kokkekniver
    ONE SIZE
    2249 kr
    2999 kr
Forrige
Neste