Sendes til:
Danmark

Kaffemaskine & Tilbehør

86 produkter
86 produkter
Display:
Bodum CHAMBORD - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / black
25% Deal
Bodum
CHAMBORD - Stempelkande
35 CL
164 kr
219 kr
Hâws Hâws Espresso Machine 7-IN-1 20 Bar 1350W - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
50% Deal
Hâws
Hâws Espresso Machine 7-IN-1 20 Bar 1350W - Espressomaskiner
1.5 L
899 kr
1799 kr
Zwilling Enfinigy, Kaffemaskine 1.5 Sølv-Hvid - Kaffemaskine & Tilbehør - SILVER-WHITE / silver
30% Deal
Zwilling
Enfinigy, Kaffemaskine 1.5 Sølv-Hvid - Kaffemaskine
1.5 L
629 kr
899 kr
Stelton AJ french press - 1 l. - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
50% Deal
Stelton
AJ french press - 1 l. - Stempelkande
1L
749 kr
1499 kr
Bodum BISTRO - Kaffemaskine & Tilbehør - CHROME / silver
20% Deal
Bodum
BISTRO - Kedler & Elkedler
ONE SIZE
1055 kr
1319 kr
Bialetti Kaffekoger MOKA 6 Exklusiv INDUCTION Bialetti® - Kaffemaskine & Tilbehør - BEIGE / beige
20% Deal
Bialetti
Kaffekoger MOKA 6 Exklusiv INDUCTION Bialetti® - Perkolator
270ML/6CUPS
879 kr
1099 kr
Ninja Ninja Prestige DualBrew kaffemaskine - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / silver
Ninja
Ninja Prestige DualBrew kaffemaskine - Kaffemaskine
12 CUPS
2299 kr
Hâws Hâws Espresso Machine 3-IN-1 20 Bar 1350W - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
50% Deal
Hâws
Hâws Espresso Machine 3-IN-1 20 Bar 1350W - Espressomaskiner
1.5 L
699 kr
1399 kr
Bodum CHAMBORD - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / multi
20% Deal
Bodum
CHAMBORD - Stempelkande
1.5 L
415 kr
519 kr
Bialetti Coffee maker MOKA Induction - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK, SILVER / black
25% Deal
Bialetti
Coffee maker MOKA Induction - Perkolator
150ML
551 kr
735 kr
Bodum ePEBO - Kaffemaskine & Tilbehør - SORT / clear
20% Deal
Bodum
ePEBO - Kaffemaskine
ONE SIZE
1283 kr
1604 kr
RIG-TIG FOODIE single cup kaffemaskine 0.4 l. light blue - Kaffemaskine & Tilbehør - LIGHT BLUE / blue
60% Deal
RIG-TIG
FOODIE single cup kaffemaskine 0.4 l. light blue - Espressomaskiner
0.4 L
171 kr
429 kr
Stelton Theo kaffebrygger 0.6 l. black - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
Stelton
Theo kaffebrygger 0.6 l. black - Slow Brew & Pour-Over
0.6L
487 kr
649 kr
cilio Elektrisk kaffemaskine CLASSICO - Kaffemaskine & Tilbehør - ALUMINUM / silver
25% Deal
cilio
Elektrisk kaffemaskine CLASSICO - Perkolator
6 CUPS
674 kr
899 kr
Bodum BISTRO - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / silver
20% Deal
Bodum
BISTRO - Kaffekværne
16.8 CM
295 kr
369 kr
Bodum BODUM COLUMBIA - Kaffemaskine & Tilbehør - MAT KROM / silver
20% Deal
Bodum
BODUM COLUMBIA - Stempelkande
35 CL
479 kr
599 kr
Alessi Espresso maker in 18/10  Magnetic steel bottom suitable for induction cooking 6 cup - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Alessi
Espresso maker in 18/10Magnetic steel bottom suitable for induction cooking 6 cup - Perkolator
6 CUPS
1650 kr
WMF KitchenMinis Kaffemaskine, Glas - Kaffemaskine & Tilbehør - CROMARGAN, BLACK / silver
25% Deal
WMF
KitchenMinis Kaffemaskine, Glas - Kaffemaskine
0.75 L
599 kr
799 kr
cilio Kaffemølle AROMA - Kaffemaskine & Tilbehør - SATIN STAINLESS STEEL / silver
20% Deal
cilio
Kaffemølle AROMA - Kaffekværne
21X 5CM
279 kr
349 kr
Bodum CHOCOLATIERE - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / multi
25% Deal
Bodum
CHOCOLATIERE - Mælkeskummere
1 L
276 kr
369 kr
Bialetti Multi-Mjölk piskeris PRO USB Bialetti® - Kaffemaskine & Tilbehør - SILVER / silver
20% Deal
Bialetti
Multi-Mjölk piskeris PRO USB Bialetti® - Mælkeskummere
22X4CM
276 kr
345 kr
Bodum CHAMBORD - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / silver
20% Deal
Bodum
CHAMBORD - Stempelkande
1 L
295 kr
369 kr
cilio Kaffetragt porcelæn str. 4 - Kaffemaskine & Tilbehør - WHITE / white
20% Deal
cilio
Kaffetragt porcelæn str. 4 - Kaffemaskiner & tebryggere
ONE SIZE
183 kr
229 kr
Bodum TRAVEL PRESS SET - Kaffemaskine & Tilbehør - RØD / red
25% Deal
Bodum
TRAVEL PRESS SET - Stempelkande
35 CL
201 kr
269 kr
cilio Espressomaker CLASSICO NATURA 6 kopper - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
cilio
Espressomaker CLASSICO NATURA 6 kopper - Perkolator
6 CUPS
284 kr
379 kr
Bodum OTTONI - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / black
25% Deal
Bodum
OTTONI - Mælkeskummere
40 CL
697 kr
929 kr
Bodum SPARE BEAKER - Kaffemaskine & Tilbehør - TRANSPARENT / white
20% Deal
Bodum
SPARE BEAKER - Stempelkande
1 L1.5 L35 CL50 CL
119 kr
149 kr
Bialetti MOKA 3-kaffekoger (undtagen induktionsmodeller) fra Bialetti® - Kaffemaskine & Tilbehør - DESERT / beige
25% Deal
Bialetti
MOKA 3-kaffekoger (undtagen induktionsmodeller) fra Bialetti® - Perkolator
130ML/3CUPS
674 kr
899 kr
New Mags The Home Barista - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
New Mags
The Home Barista - Bøger
16X2X21.5CM
169 kr
Alessi Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 3 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Alessi
Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 3 cups - Perkolator
3 CUPS
460 kr
Bialetti MOKA EXPRESS - Kaffemaskine & Tilbehør - SILVER / silver
30% Deal
Bialetti
MOKA EXPRESS - Perkolator
130ML/3CUPS250ML/6CUPS420ML/9CUPS
391 kr
559 kr
cilio Kaffefiler stål - Kaffemaskine & Tilbehør - POLISHED STAINLESS STEEL / silver
30% Deal
cilio
Kaffefiler stål - Kaffemaskiner & tebryggere
10X 13.5CM
244 kr
349 kr
CrushGrind COLOMBIA Kaffekværn - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
40% Deal
CrushGrind
COLOMBIA Kaffekværn - Kaffekværne
20 CM
209 kr
349 kr
OBH Nordica Filter coffee maker Timer Aroma - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
OBH Nordica
Filter coffee maker Timer Aroma - Kaffemaskine
1.4 L
659 kr
879 kr
Stelton Emma stempelkande 1 l. sand - Kaffemaskine & Tilbehør - SAND / cream
25% Deal
Stelton
Emma stempelkande 1 l. sand - Stempelkande
1 L
449 kr
599 kr
Russell Hobbs Heaton Coffee Maker - Kaffemaskine & Tilbehør - STAINLESS STEEL / black
25% Deal
Russell Hobbs
Heaton Coffee Maker - Kaffemaskine
1.25 L
299 kr
399 kr
Bodum BODUM COLUMBIA - Kaffemaskine & Tilbehør - FORKROMET / silver
25% Deal
Bodum
BODUM COLUMBIA - Stempelkande
1 L
561 kr
749 kr
Bodum CHAMBORD - Kaffemaskine & Tilbehør - SORT / clear
25% Deal
Bodum
CHAMBORD - Mælkeskummere
8 CL
201 kr
269 kr
Russell Hobbs RH Brontë Coffee Maker Stone - Kaffemaskine & Tilbehør - STONE / cream
Russell Hobbs
RH Brontë Coffee Maker Stone - Kaffemaskine
10 CUPS
699 kr
Gastroback Design Espresso Basic - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
Gastroback
Design Espresso Basic - Kaffemaskine
ONE SIZE
1349 kr
1799 kr
G3 Ferrari Espresso machine ALCHIMIA G3 Ferrari - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
G3 Ferrari
Espresso machine ALCHIMIA G3 Ferrari - Espressomaskiner
15 BAR
1379 kr
1839 kr
Nordic Sense Kaffekværn - Kaffemaskine & Tilbehør - SVART / black
20% Deal
Nordic Sense
Kaffekværn - Kaffekværne
50 G
239 kr
299 kr
Peugeot Presto kaffekværn 18 cm. - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Peugeot
Presto kaffekværn 18 cm. - Kaffekværne
18 CM
699 kr
Alessi Espresso maker in aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 6 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Alessi
Espresso maker in aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 6 cups - Perkolator
6 CUPS
790 kr
Berlingerhaus Professional electric coffee grinder, black - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK ROSE COLLECTION / black
40% Deal
Berlingerhaus
Professional electric coffee grinder, black - Kaffekværne
ONE SIZE
1363 kr
2271 kr
Bialetti COFFEE PRESS SMART - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / clear
40% Deal
Bialetti
COFFEE PRESS SMART - Stempelkande
1 L
225 kr
375 kr
Bialetti Venus induction in box - Kaffemaskine & Tilbehør - SILVER / silver
40% Deal
Bialetti
Venus induction in box - Perkolator
170 ML235 ML460 ML
402 kr
670 kr
Bialetti French-Press Preziosa 350ml - Kaffemaskine & Tilbehør - CLEAR, BLACK / black
40% Deal
Bialetti
French-Press Preziosa 350ml - Stempelkande
1L350ML
339 kr
565 kr
Gefu Kaffekapsel 2 stk. - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
  • 2-pack
30% Deal
Gefu
Kaffekapsel 2 stk. - Kaffemaskiner & tebryggere
ONE SIZE
104 kr
149 kr
Gefu Stickers 80 stk. CONSCIO - Kaffemaskine & Tilbehør - ALUMINIUM / silver
20% Deal
Gefu
Stickers 80 stk. CONSCIO - Kaffemaskiner & tebryggere
ONE SIZE
119 kr
149 kr
Gefu Genanvendeligt kaffefilter ARABICA - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
Gefu
Genanvendeligt kaffefilter ARABICA - Kaffemaskiner & tebryggere
ONE SIZE
119 kr
159 kr
cilio Kaffefilter str. 4 i stål genanvendeligt 12,5cm - Kaffemaskine & Tilbehør - STAINLESS STEEL / silver
30% Deal
cilio
Kaffefilter str. 4 i stål genanvendeligt 12,5cm - Kaffemaskiner & tebryggere
12.5 CM
139 kr
199 kr
cilio Espressomaker CLASSICO induktion 9 kopper - Kaffemaskine & Tilbehør - ALUMINUM / silver
20% Deal
cilio
Espressomaker CLASSICO induktion 9 kopper - Perkolator
9 CUPS
439 kr
549 kr
cilio Stempelkande Laura 6 kopper - Kaffemaskine & Tilbehør - STAINLESS STEEL / silver
40% Deal
cilio
Stempelkande Laura 6 kopper - Stempelkande
0.8 L
389 kr
649 kr
cilio Stempelkande SARA 0,7L, 6 kopper - Kaffemaskine & Tilbehør - POLISHED STAINLESS STEEL / silver
40% Deal
cilio
Stempelkande SARA 0,7L, 6 kopper - Stempelkande
6 CUPS
401 kr
669 kr
OBH Nordica Easy grind coffee grinder 200 W black - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
30% Deal
OBH Nordica
Easy grind coffee grinder 200 W black - Kaffekværne
200 W
314 kr
449 kr
Stelton Stelton Coffee Treatment to thermoskan - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
Stelton
Stelton Coffee Treatment to thermoskan - Slow Brew & Pour-Over
1 L
112 kr
149 kr
Russell Hobbs Distinctions Espresso Machine - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
25% Deal
Russell Hobbs
Distinctions Espresso Machine - Espressomaskiner
15 BAR
1649 kr
2199 kr
Bodum BISTRO - Kaffemaskine & Tilbehør - SORT / black
25% Deal
Bodum
BISTRO - Espressomaskiner
ONE SIZE
3351 kr
4469 kr
cilio Stempelkande t/3 kopper, MARIA - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
35% Deal
cilio
Stempelkande t/3 kopper, MARIA - Stempelkande
3CUP/350ML8CUP/1L
324 kr
499 kr
Stelton Emma stempelkande 1 l. steel - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
25% Deal
Stelton
Emma stempelkande 1 l. steel - Stempelkande
1 L
524 kr
699 kr
Dualit ESPRESSOMASKIN - Kaffemaskine & Tilbehør - SVART / black
25% Deal
Dualit
ESPRESSOMASKIN - Espressomaskiner
0.8 L
1574 kr
2099 kr
Witt Witt Premium Espresso Machine - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Witt
Witt Premium Espresso Machine - Kaffemaskine
19 BAR
12999 kr
Witt Witt Classic Coffee Maker - Kaffemaskine & Tilbehør - GREY / black
Witt
Witt Classic Coffee Maker - Kaffemaskine
1.5L/12CUPS
699 kr
Instant INSTANT KAFFEBRYGGARE FÖR BÖNOR OCH MALT KAFFE. MAL OCH BRYGG 10 KOPPAR - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
35% Deal
Instant
INSTANT KAFFEBRYGGARE FÖR BÖNOR OCH MALT KAFFE. MAL OCH BRYGG 10 KOPPAR - Kaffemaskine
10 CUPS
1299 kr
1999 kr
Ninja NINJA LUXE™ CAFÉ ESSENTIAL 2-I-1 ESPRESSO MACHINE - Kaffemaskine & Tilbehør - SILVER / silver
Ninja
NINJA LUXE™ CAFÉ ESSENTIAL 2-I-1 ESPRESSO MACHINE - Espressomaskiner
ONE SIZE
3999 kr
Ninja NINJA LUXE™ CAFÉ PREMIER 3-I-1 ESPRESSO MACHINE - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / silver
Ninja
NINJA LUXE™ CAFÉ PREMIER 3-I-1 ESPRESSO MACHINE - Espressomaskiner
15 BAR
4499 kr
Nichba Design French Press 800ml - Kaffemaskine & Tilbehør - STAINLESS STEEL / silver
Nichba Design
French Press 800ml - Stempelkande
ONE SIZE
599 kr
Russell Hobbs Heaton Espresso Machine - Kaffemaskine & Tilbehør - STAINLESS STEEL, BLACK / black
Russell Hobbs
Heaton Espresso Machine - Espressomaskiner
ONE SIZE
1499 kr
Alessi coffee maker La Cupola - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Nyhed
Alessi
coffee maker La Cupola - Perkolator
D8.6CM
630 kr
Alessi French press in 18/10 mirror-polished stainless steel and heat-resistant glass 3 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Alessi
French press in 18/10 mirror-polished stainless steel and heat-resistant glass 3 cups - Stempelkande
3 CUPS
1500 kr
Alessi Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 6 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Nyhed
Alessi
Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 6 cups - Perkolator
6 CUPS
580 kr
Alessi French press or infusion pot in 18/10 stainless steel and heat-resistant glass 8 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Nyhed
Alessi
French press or infusion pot in 18/10 stainless steel and heat-resistant glass 8 cups - Stempelkande
8 CUPS
1650 kr
Alessi Coffee grinder in 18/10 stainless steel with knob in thermoplastic resin - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Alessi
Coffee grinder in 18/10 stainless steel with knob in thermoplastic resin - Kaffekværne
16X16X21.5CM
925 kr
Alessi Carafe for cold brew coffee in borosilicate glass and thermoplastic, brown Filter in 18/10 - Kaffemaskine & Tilbehør - BROWN / brown
Alessi
Carafe for cold brew coffee in borosilicate glass and thermoplastic, brown Filter in 18/10 - Slow Brew & Pour-Over
D10.5CM
670 kr
Alessi Espresso maker in 18/10  Magnetic steel bottom suitable for induction cooking 3 cup - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Nyhed
Alessi
Espresso maker in 18/10Magnetic steel bottom suitable for induction cooking 3 cup - Perkolator
3 CUPS
1500 kr
Alessi Set Slow coffee of jug in heat-resistant glass, filter holder in porcelain and mesh filter in 18/10 - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / white
Alessi
Set Slow coffee of jug in heat-resistant glass, filter holder in porcelain and mesh filter in 18/10 - Slow Brew & Pour-Over
ONE SIZE
925 kr
Alessi Espresso maker in 18/10 stainless steel with copper bottom 3 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - STEEL / silver
Alessi
Espresso maker in 18/10 stainless steel with copper bottom 3 cups - Perkolator
3 CUPS
2500 kr
Alessi Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 3 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Nyhed
Alessi
Espresso maker in die-cast aluminum Handle and knob in thermoplastic, black 3 cups - Perkolator
3 CUPS
570 kr
Alessi Espresso maker in aluminum die-cast Handle and knob in PA, black suitable for induction 3 cups - Kaffemaskine & Tilbehør - BLACK / black
Nyhed
Alessi
Espresso maker in aluminum die-cast Handle and knob in PA, black suitable for induction 3 cups - Perkolator
3 CUPS
825 kr
Tilbage
Næste